Rok szkolny 2015/2016
I miejsce w I Szkolnym Konkursie Szachowym - Dawid Chaciński kl. IV,
II miejsce w I Szkolnym Konkursie Szachowym - Małgorzata Szymikowska kl. V,
III miejsce w I Szkolnym Konkursie Szachowym- Szymon Buszman kl. IV.
Tytuł laureata Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla uczniów klas I – III i kl. IV – VI - Mateusz Dziadowicz kl. III (uzyskał 153p/160p.)
Finaliści Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla uczniów klas I – III i kl. IV – VI - Piotr Dziadowicz kl. III (149p./160p.) i Małgorzata Klawon kl. VI(135p./160p.),
Dyplom wyróżnienia (8 miejsce w Polsce ) w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Polska Pierwszych Piastów” - Dorota Filipek kl. VI
Dyplom wyróżnienia (10 miejsce w Polsce ) w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Polska Pierwszych Piastów” - Małgorzata Szymikowska kl. V
Dyplom Uznania (12 miejsce) w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Polska Pierwszych Piastów” - Kalina Nider kl.IV
Dyplom Uznania (26 miejsce) w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Polska Pierwszych Piastów” - Jakub Szarmach kl. IV
Dyplom Uznania w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Polska Pierwszych Piastów” - Mateusz Kabziński kl. VI i Marlena Erdman kl. VI
I miejsce w XI Edycji Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas III Szkół Podstawowych „I ty możesz zostać Pitagorasem”, organizator SP nr 58 w Gdańsku - Mateusz Dziadowicz kl. III
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „ Mistrz Ortografii”, organizator SP 50 - M. i P. Dziadowicz kl. III
III miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Recytatorskim „ A może... morze”, organizator SP 19- Z. Ordecka kl. III
Wyróżnienie w Międzyświetlicowym Konkursie Recytatorskim „ A może... morze”, organizator SP 19 - D. Jaroński kl. II
Wyróżnienie w Konkursie plastycznym na Darze Pomorza „Przygoda na Bałtyku”- A. Dachnowicz i S. Łucka z kl. III
Wynik BARDZO DOBRY w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Piotr Dziadowicz kl. III
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Kalina Nider kl. IV
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Dawid Chaciński kl. IV
III miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim "Liryka dla Smyka", zorganizowanym przez Pałac Młodzieży w Gdańsku - Małgorzata Szymikowska kl. V
Wyróżnienie redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej Trójmiasto" za opowiadanie o pierwszym dniu w ulubionej lekturze szkolnej - Małgorzata Klawon kl. VI
I miejsce w konkursie ortograficznym w XI Megaolimpiadzie Wiedzy, zorganizowanej w Gdańskiej Szkole Podstawowej LINGWISTA - Mateusz Dziadowicz kl. III
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Barwy Morza 2016" zorganizowanym przez Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące Conradinum pod honorowym patronatem prezydenta miasta Gdańska- Amos Waszczuk kl. I
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Barwy Morza 2016" zorganizowanym przez Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące Conradinum pod honorowym patronatem prezydenta miasta Gdańska- Maja Grelewicz kl. VI
III miejsce w konkursie międzyświetlicowym "Mój magiczny anioł" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Gdańsku - Kacper Grelewicz kl. III
Wyróznienie w konkursie międzyświetlicowym "Mój magiczny anioł" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Gdańsku - Weronika Brankiewicz kl. I
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "Mój przyjaciel - ortografia"zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 65 w Gdańsku- Piotr Dziadowicz kl. III
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "Mój przyjaciel - ortografia" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 65 w Gdańsku - Mateusz Dziadowicz kl. III
Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Piosenki Patriotycznej- Małgorzata Klawon kl. VI
Rok szkolny 2014/2015
Zajęcie I miejsca w konkursie ortograficznym w X Megaolimpiadzie Wiedzy zorganizowanej w Gdańskiej Szkole Podstawowej LINGWISTA -
Mateusz Dziadowicz kl. II
Zajęcie I miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Tajemnice Bałtyku" - Małgosia Klawon kl. V
Zajęcie II miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Tajemnice Bałtyku" - Maja Grelewicz kl. V
Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur Matematyczny" - Piotr Dziadowicz kl. II, Dawid Chaciński kl. III, Maja Grelewicz kl. V
Zajęcie II miejsca w XIV Międzyszkolny Konkurs Cichego czytania ze Zrozumieniem - Mateusz Dziadowicz kl. II
Zajęcie III miejsca w XIV Międzyszkolny Konkurs Cichego czytania ze Zrozumieniem - Basia Domagała kl. II
Zajęcie III miejsca w V Wojewódzki Konkurs Poetycki "Bursztyn zamknięty w słowach" - Mateusz Dziadowicz kl. II
Wyróżnienie w V Wojewódzki Konkurs Poetycki "Bursztyn zamknięty w słowach" - Piotr Dziadowicz kl. II
Zajęcie III miejsca w Półfinale Szkolnych Mistrzostw Lechii - Oskar Skonieczny kl. II