Dnia 1 września o godz. 10:00 na boisku szkolnym uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023, a także pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę – Panią Dyrektor Lidię Lisińską. Cała społeczność szkolna, a także przyjaciele szkoły, złożyli podziękowania i życzenia na ręce Pani Dyrektor. Przywitaliśmy także nowego Dyrektora szkoły – Pana Wojciecha Piestrzyńskiego. Były uśmiechy, życzenia, zaduma, ale także łzy wzruszenia. Ten dzień zostanie na długo w naszej pamięci.
„Są chwile, co długo w pamięci zostają,
Choć czas upływa, nie przemijają.
Są też osoby, które raz poznane,
Nie będą nigdy już zapomniane.”
Pani Dyrektor!
Dziękujemy za niezwykłe zaangażowanie i wszystkie działania na rzecz naszej społeczności szkolnej, za życzliwość, uśmiech na co dzień, otwarte serce, pomocną dłoń. Życzymy spełnienia marzeń, realizacji planów odkładanych na potem, zdrowia na dalsze lata. Prosimy o nas nie zapominać i często nas odwiedzać.