Nasz szkoła bierze udział w kampanii Rowerowy Maj 2023, podczas której uczniowie będą docierali do szkoły aktywnie – rowerem, hulajnogą, na rolkach czy deskorolce.

Majowe wyzwanie odbędzie się w dniach 4-31 maja 2023 r. Zasady kampanii są bardzo proste: każdy uczeń i nauczyciel, który w maju dotrze na lekcje w sposób aktywny, otrzymuje naklejki do rowerowego dzienniczka i na wspólny plakat klasowy. Dla najaktywniejszych uczestników, klas i placówek przewidziane są atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w Kampanii Rowerowy Maj rodzice powinni wypełnić zgodę na udział dziecka i przekazać jak najszybciej wychowawcy klasy. Rowery i hulajnogi powinny mieć zapięcie, ponieważ będą stawiane przed szkołą.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!