Mikołajkowy czas w naszej szkole upłynął bardzo miło, sympatycznie i aktywnie. Wszystkie dzieci otrzymały prezenty od św. Mikołaja. Młodsi uczniowie wraz z pomocnikami musieli wykonać kilka zadań (odnaleźć zagubione skrzaty, rozwiązać łamigłówki, śpiewać piosenki), by ostatecznie odnaleźć wskazówkę prowadzącą do św. Mikołaja, który czekał z prezentami. Starsi uczniowie zmagali się z zadaniami na lekcjach przedmiotowych. Analizowali listy napisane do św. Mikołaja i sprawdzali, czy wysłuchał ich próśb. Rozwiązywali zadania matematyczne przygotowane przez Elfy, śpiewali piosenki w j. angielskim.

Wszyscy pracowali z wielkim zaangażowaniem, świetnie się przy tym bawiąc,  co widać na załączonych zdjęciach.