Za nami akcja " Ferie w mieście". Przez dwa tygodnie uczniowie naszej szkoły spędzali czas bardzo aktywnie. Działo się na prawdę dużo!
Dzieci odwiedziły Muzeum Bursztynu, gdzie mogły podziwiać przepiękne okazy złota Bałtyku. W ZOO, pracownicy przygotowali dla nich wcale nie łatwe zagadki. Pewnie Was nie zaskoczymy, ale
świetnie sobie z nimi poradziły 🙂.
Gdy nie sprzyjała aura wybraliśmy się do kina na seans filmowy. Odwiedziliśmy pobliską piekarnię, która obchodziła 50 te urodziny i podarowaliśmy przygotowany własnoręcznie urodzinowy plakat. Pan właściciel postanowił się zrewanżować i pokazał nam jak wygląda praca piekarza i poczęstował wszystkich pysznymi bułeczkami. Mieliśmy też okazję zobaczyć jak wygląda praca weterynarza, bo odwiedziliśmy klinikę weterynaryjną. Dla tych co kochają muzykę gratką był koncert Cappelli Gedanesis .
W wolnym od zajęć lekcyjnych czasie nie zapomnieliśmy też o naszych babciach i dziadkach przygotowując dla nich przepiękne kartki.