Po śmierci bliskiej osoby nic już nie jest takie, jak było. Program „Tumbo Pomaga” powstał, by pomóc dzieciom i młodzieży w żałobie oraz ich rodzicom, opiekunom i nauczycielom, którzy towarzyszą im w tych trudnych chwilach.

W dniach 21.11 - 23.11 w naszej szkole zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy. Po szkolnych korytarzach i salach przechadzali się przedstawiciele TUMBO TEAM'U zapraszając uczniów, rodziców i nauczycieli do przyłączenia się do akcji. Uczniowie ubierali się na pomarańczowo, aby pokazać, że nasza szkoła przyłączyła się do akcji. W czwartek wszystkie dania obiadowe w naszej szkole były pomarańczowe.

Dziękujemy wszystkim uczniom za zorganizowanie zbiórki i wszystkim wspierających akcję.

TEAM TUMBO