Hasło o naszej szkole w internetowej Gedanopedii

Gedanopedia  jest internetową wersją Encyklopedii Gdańska wydanej w 2012 roku przez Fundację Gdańską.  Liczy ona prawie 6000 haseł, znajduje się w niej ponad 5000 fotografii z różnych okresów i ma 245 autorów. Gedanopedia to ponad tysiąc lat historii Gdańska podzielonych na cztery kategorie: Ludzie, Życie miasta, Przestrzeń miasta, Środowisko i przyroda. Dzięki bezpłatnemu i nielimitowanemu dostępowi do Gedanopedii możliwa jest realizacja jej głównego celu: propagowania i rozpowszechniania wiedzy o historii oraz kulturze Gdańska. Gedanopedia ukazuje miasto Gdańsk z nowej perspektywy. Uzupełniana na bieżąco, staje się nowoczesnym almanachem wiedzy.

Szeroko opisano w Gedanopedii historię i teraźniejszość naszej szkoły

Zapraszamy do zapoznania się z opisem naszej szkoły na stronie www.gdansk.gedanopedia.pl