Od 21 września do 11 października w naszej szkole funkcjonował punkt zbiórki książek w ramach ogólnopolskiej akcji Wielka Zbiórka Książek 2020, której organizatorem była Fundacja Zaczytani.org. Można było przynosić do niego przeczytane przez siebie książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych.  Dziękuję wszystkim dzieciom, rodzicom, pracownikom SP 21 i mieszkańcom Biskupiej Górki, którzy włączyli się do tej szczytnej akcji. W najbliższych dniach dwa kartony z zebranymi książkami przetransportujemy do magazynu. W magazynie będą one sortowane i porządkowane w księgozbiory dedykowane poszczególnym instytucjom i placówkom. Książki  zostaną przekazane do szpitali, domów dziecka, domów seniora, zakładów karnych, świetlic środowiskowych, centrów krwiodawstwa, domów samotnej matki. Książki, których stan techniczny nie pozwala na przekazanie powyższym placówkom, trafią na akcje bookcrossingowe.