W tym roku Dzień Tumbo (Dzień Solidarności z Dziećmi i Młodzieżą w Żałobie) odbył się dość nietypowo, można powiedzieć, że był to Tydzień Tumbo. Kolor pomarańczowy opanował przede wszystkim zeróweczkę. Nasi najmłodsi uczniowie chętnie brali udział w zajęciach plastycznych podczas których wykonywali piękne pomarańczowe słoniki oraz maski z motywem Słonika Tumbo. Uczniowie klas 4-8 rozmawiali na temat żałoby podczas godzin wychowawczych a dzieci w klasach 1-3 wzięły udział w konkursie plastycznym. Oto jego wyniki: 1 miejsce Ksawery Ruzik-Nastalia (kl. 2), 2 miejsce – Wojciech Wiczarski (kl.2) i Mikołaj Sobiech (kl.1), 3 miejsce- Yehor Reviakin (kl.1).
Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję. Pieniądze zebrane podczas kwesty w szkole zostaną przeznaczone na wsparcie dzieci po stracie. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy mogli wesprzeć Słonika Tumbo.