W akcji promującej książkę i czytanie, zorganizowanej na szkolnym boisku, uczestniczyła cała społeczność szkolna: dzieci z klas od "0" do VIII, nauczyciele, pracownicy szkoły. Włączyli się także rodzice. Był to wspaniały kwadrans z książką. Naprawdę czytaliśmy, choć upalny dzień nie do końca temu sprzyjał. Uczniowie z klasy VI, którzy wraz z wychowawczynią i nauczycielką wychowania fizycznego przygotowali boisko do akcji i posprzątali je po akcji, udekorowali je także sentencjami o czytaniu. Najbardziej przypadły nam do gustu dwie: "Jestem coolturalny - dużo czytam" oraz "Wkręceni w czytanie". Oby wakacje „wkręciły” nas jeszcze bardziej w tę jakże przyjemną czynność. Zapraszamy do galerii zdjęć.